Loading...
kstopmobilekstop

FAQ

TOP 100 to plebiscyt, w którym użytkownicy wybiorą stu najlepszych ich zdaniem piłkarzy w historii piłki nożnej i uszeregują ich w kolejności od 1. do 100. miejsca. Na podstawie wyborów uczestników ankiety powstanie lista TOP 100 widzów Kanału Sportowego i czytelników “Kwartalnika Sportowego”.

Pierwszy krok to podanie adresu mailowego, na który zostanie wysłany unikalny link oraz zaznaczenie wymaganych zgód. Po kliknięciu w link przesłany na podany adres można rozpocząć wybór piłkarzy i ustawianie ich na liście. Nie jest wymagane logowanie ani tworzenie konta.

150 nominowanych przez kapitułę znajduje się na liście. Zawodnicy są uszeregowani wg krajów. Kandydatów można filtrować wg reprezentacji bądź wyszukać wg imienia lub nazwiska.

Zawodnicy są dodawani na listę wg kolejności wybierania. W dowolnym momencie można przesunąć wybranego kandydata na inne miejsce lub usunąć go z listy.

Niestety, nie. W głosowaniu bierze udział 150 kandydatów wybranych przez zespół “Kwartalnika Sportowego”.

Postępy w tworzeniu listy są zapisywane automatycznie. W dowolnym momencie można zamknąć okno przeglądarki. By kontynuować zabawę wystarczy ponownie otworzyć link przesłany na podaną skrzynkę pocztową.

Zmian we własnym rankingu można dokonywać do momentu zatwierdzenia kompletnej listy i ewentualnego udostępnienia jej w social mediach.

Plebiscyt polega na wyborze stu najlepszych piłkarzy. Po zapełnieniu listy dodanie kolejnego zawodnika jest możliwe dopiero po usunięciu jednego z wcześniej dodanych.

By Twoja lista była brana pod uwagę w tworzeniu końcowego rankingu należy zatwierdzić ostateczne wybory. Zachęcamy do udostępnienia listy w social mediach.

Twoje wybory nie będą uwzględniane w punktacji ogólnej. Nie będzie również możliwości udostępnienia własnego rankingu w social mediach, ani otrzymania rabatu na “Kwartalnik Sportowy”.

Tak, istnieje taka możliwość.

W dowolnym momencie można przerwać tworzenie listy. Niekompletne wybory i niezatwierdzone listy nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu łącznej klasyfikacji.

Po zamknięciu i udostępnieniu listy jest możliwość dokonywania zmian

Tak, w tworzenie najlepszej setki wszech czasów można się bawić zarówno na urządzeniach desktopowych, jak i mobilnych. Unikatowy link przesłany w wiadomości mailowej pozwala rozpocząć tworzenie listy na jednym urządzeniu i kontynuowanie na innym.

Plebiscyt trwa do północy 1 czerwca 2023. Do tego czasu możliwe jest dokonywanie zmian na liście, która nie została wcześniej zamknięta.

Punkty odpowiadające poszczególnym miejscom przyznanym przez uczestników plebiscytu (1. - 200 pkt., 2. - 180, 3. - 160, itd. - szczegółowa punktacja w regulaminie) zostaną zsumowane. Łączne wyniki zostaną opublikowane po zakończeniu plebiscytu.

Uczestnicy, którzy stworzą kompletną listę i ją zatwierdzą otrzymają na podany przy rejestracji adres e-mail indywidualny kod rabatowy wartości 5 PLN do wykorzystania przy zamówieniu czwartego numeru “Kwartalnika Sportowego” na kiosk.kanalsportowy.pl.

Napisz do nas na adres email: [email protected]